טיפול באסטמה. מידע ותרופות. משאפים וגלולות. אלבוטורול, ונטולין, אדואר, מונטלוקסט.

אסתמה הקנה הוא מצב ריאות דלקתית מתמשך שיוצר hyperresponsiveness בדרכי הנשימה, ייצור רירי, כמו גם בצקת רירית גורם יחסית קל לתקן חסימת התנועה האווירית. חומרים רעילים, רעלני אוויר, חורף, מאמץ פיזי, ריחות מוצקים ותרופות גם הם השוררים משתנים לאסתמה הסימפונות.

אם אתה חושב שיש לך אסתמה הסימפונות, הרופא שלך בהחלט לקבל הפרט, כמו גם בני משפחה רקע יחד לנתח אותך. כמה אנשי רפואה עשויים לאחר מכן להציע תרופה אסטמה הסימפונות (בדרך כלל משאף), לבקש ממך לקחת את זה במשך כמה שבועות, ולאחר מכן לארגן לחזור לראות אם התרופה למזער את סימני הנשימה שלך.

אסתמה הקנה הוא בדרך כלל מצב מתמשך (מתמשך).

תרופות אנטי סטרואידים נוגדות דלקת נלקחות מדי יום כדי לנהל אסתמה הסימפונות, כמו גם להגן מפני תקיפות אסתמה הסימפונות. אסטרטגיית האסתמה שלך נוצרת לא רק מפחיתה את הסכנה שלך לדרוש עזרה ראשונה.

פעילות אסתמה פעילות הסימפונות מגלה את הטיפול היומיומי שלך, כגון איזה סוג של תרופות לקחת וגם מתי לקחת אותם. האסטרטגיה שלך מסבירה רק כיצד לווסת את האסתמה הסימפונית לטווח ארוך וגם כיצד להתמודד עם האסתמה הסימפונית, או שביתות.

האסטמה הסימפונית גורמת באופן קבוע למורכבים כגון אבקה של צמחים, אלרגנים, מקקים, עובש ו mildews כמו גם חיות מחמד danders מגרים רעילים מוטסים, כגון עשן, זיהום אוויר, אדי כימיים כמו גם ריחות מוצקים, תרופות.

טיפול יעיל באסתמה הסימפונית הרגישה כולל זיהוי ומניעת מגרים הגורמים לסימנים, תוך שימוש בטיפולים תרופתיים וכן ביצירת פעילות מצב חירום המתכוננת לשביתות חמורות.

מערכת הנשימה היא צינורות המביאים אוויר ישר אל תוך הריאות. אנשים שיש להם אסתמה הסימפונות יש נרגז בדרכי הנשימה. הנפיחות עושה את דרכי הנשימה מודלק כמו גם עדין מאוד. מעברים האוויר נוטים לעתים קרובות להגיב מאוד לנשום בפרט תרכובות. אם יש לך אסתמה הסימפונות, אתה יכול לקחת פונקציה אנרגטית בטיפול במחלה.

התמודדות עם המקצוע הרפואי שלך כדי להתמודד עם בעיות שונות אחרות שעלולות להפריע ממשל אסתמה הסימפונות.

מצפה גברות שיש להם אסתמה הסימפונות דרישה לנהל את המחלה כדי להבטיח אספקה ​​גדולה של חמצן לילדיהם. מסוכן אסתמה הסימפונות מעלה את הסיכון של רעלת הריון, בעיה שבה נקבה מצפה יוצר לחץ דם גבוה כמו גם חלבון בריא פיפי.

לאורך כל האוויר נשימה נכנס עם האף שלך או הפה אל החלקים הנשימה העליון, ואז זה מגיע אל קנה הנשימה, אשר לאחר מכן סניפים ישר לתוך 2 ברונכי גדול להגיע לריאות.

עם אסתמה הסימפונות, את מערכת הנשימה רגישים יתר על המידה, כמו גם מודלק בנוחות על ידי גורמים מסוימים אשר נקראים מפעילה אסטמה.

רוב האנשים עם אסתמה הסימפונות בהחלט יהיה בתנאי משאף מפחית. אתה עושה שימוש במשאף מפחית לטפל סימנים שלך כאשר הם מתרחשים. הם חייבים להקל על הסימנים שלך בתוך כמה דקות.

אם שימוש במפחית וגם במשאף מונע אינו מנהל את האסתמה הסימפונית שלך, ייתכן שתצטרך משאף המשלב את שניהם.

משאפים לערבב מנוצלים כל יום כדי לסייע להתפטר סימנים קורה וכן לתת עמידות אם הם קורים.

תרופות אנטי דלקתיות הן אחת התרופות החשובות ביותר עבור אנשים רבים עם אסתמה הסימפונות. תרופות מצילות חיים אלה נמנעות מהתקף אסתמה הסימפונות וכן ממזעור הנפיחות, כמו גם ייצור רירי בדרכי הנשימה. בגלל זה, את דרכי הנשימה הם הרבה פחות עדין, כמו גם הרבה פחות סביר להגיב אסתמה הסימפונות גורם גם סימני אסתמה הסימפונות.

משאיפי אסטמה ברונכיאלית הם אחד השיטה האופיינית ביותר גם אמין לספק תרופות אסתמה הסימפונות לריאות.

טיפול באסטמה. מידע ותרופות. משאפים וגלולות. אלבוטורול, ונטולין, אדואר, מונטלוקסט.שני סוגים עיקריים של תרופות אסתמה הסימפונות הם reducers וגם מניעים. אלה הם בדרך כלל inhalers או flatterers. יש גם מונע שהוא מחשב לוח, מנוצל על ידי אנשים מסוימים.

זה חיוני כי אתה מבין בדיוק איך לקחת את התרופות שלך וגם למה אתה לוקח אותם. בדוק את הסימפטומים שלך ואת הסימפטומים כמו גם אסתמה הסימפונות עם הרופא שלך וגם לשתף פעולה כדי לקבל את הטיפול הטוב ביותר וגם מינון של התרופה כדי להבטיח שאתה יכול לנהל חיים רגילים, ללא הגבלה על ידי סימפטומים סימפטומים אסטמה הסימפונות.

מאז אסתמה הסימפונות יוצר התנגדות, או חסימה, לנשום אוויר, זה נקרא מחלת ריאות חסימתית. המונח הקליני לבעיות ריאות כאלה הוא מצב ריאות חסיני מתמשך.

כאשר זרימת הנשימה בסופו של דבר להיות מודלק או מזוהם, תקיפה מופעלת.

הטוב ביותר פירושו לשפר את הבעיה שלך וגם לחיות את החיים שלך על התנאים שלך היא לגלות את כל מה שאתה יכול סביב האסתמה הסימפונות שלך, כמו גם מה שאתה יכול לעשות כדי לעשות את זה הרבה יותר טוב.

רוצחים כאבים כמו גם תרופות נוגדות דלקת nonsteroidal, כגון advil, יכול ליצור אסתמה הסימפונות כדי להחמיר אצל אנשים ספציפיים. תרופות אלה לא צריך לקחת ללא הדרכה של חברת הבריאות שלך.

Beclomethasone (Beclovent), Fluticasone (Flovent, Arnuity), budesonide (Pulmicort), וגם triamcinolone (Azmacort) הם מקרים של נשימה בקורטיקוסטרואידים.

כמה הקלה אסתמה סימפטומים סימפוטיים מורכבים Albuterol (ProAir HFA, HFA Proventil, HF Ventolin) Levalbuterol (Xopenex HFA) Metaproterolol טרבוטלין.

המניעים במקרים מסוימים מורכבים מתרופה שנייה יחד עם הנשימה בקורטיקוסטרואידים.

לכל התרופות המורכבות מטיפולים מתאימים יש השפעות שליליות אפשריות.

כמה משאפים אלה נקראים משאפים במינון במינון שבו המשאף עצמו מניע את התרופה ישירות לתוך הריאות. משאפים שונים אחרים מופעלים על ידי אנשים נושם, וגם אלה נקראים לחלוטין משאף אבקה יבשה או משאף פעלו נשימה. סוגים שונים של משאפים עשוי לתפקד הרבה יותר טוב עבור אנשים שונים, אולם שני סוגים של משאפים לעבוד סימני אסתמה הסימפונות שליטה סימפטום אם נעשה שימוש נכון.

הטיפול באסטמה הסימפונית יכול להיות שונה ממשאפים לתרופות שיניים לתרופות המסופקות בנבוליזר או בציוד נשימה. השגת הבנה טובה יותר של כמה התרופות אסתמה הסימפונות וגם לגלות על כל טבעי אסתמה פתרונות הסימפונות יחד עם אמצעים כדי לבדוק את הנשימה בבית.

קנה Albuterol באינטרנט. סדר גנרית Singulair (Montelukast). ונטולין זול. מחיר נמוך Proventil.

בכל בדיקה, הרופא שלך בהחלט לשאול על סימנים בחודש הקודם. אם הסימפטומים שלך סימפטומים אסטמה הסימפטומים הם יצירת בעיות, הרופא שלך עשוי לשפר את הטיפול שלך. זה עשוי להיות עלייה במגוון המינונים היומי, שינוי למינון חזק יותר, או כולל תרופה שנייה (עוד משאף או מחשב לוח).

הרופא המקצועי שלך צריך לבחון גם כי אתה משתמש במשאף שלך כראוי.

סימני אסתמה הסימפטומים יכולים להתלקח פעם בכמה זמן, כמו גם ייתכן שאין סיבה ברורה לכך. עם זאת, אנשים מסוימים לאתר את הסימנים והתסמינים הם התעצמה על ידי גורמים כגון אמון כמו גם אבקה הצמח. נקודות אלה ליצור את הגוף כדי לייצר חומרים כימיים הנקראים leukotrienes, אשר יוצרים את הנפיחות. מונטלוקסט (Singulair) עזרי לנהל את הסימנים והתסמינים של אסתמה הסימפונות על ידי חסימת ההשפעות של אלה leukotrienes. זה שימושי במיוחד עבור אנשים אשר הסימפטומים אסתמה הסימפונות נגרמות על ידי האימון או תגובות אלרגיות עונתיות כגון חציר טמפרטורה גבוהה.

זה בהחלט מציעים לך עוד יותר פרטים לגבי montelukast וכן בהחלט לספק לך רשימה מלאה של ההשפעות השליליות אשר אתה עלול להיתקל מלקחת את זה. קח montelukast כאשר כל יום, בלילה. המינון למבוגרים הוא מחשב אחד בגודל 10 מ"ג. Montelukast בהחלט לא מציעים לך הקלה מיידית אם אתה נתקל תקיפה אסתמה הסימפונות. כאשר montelukast נעשה שימוש כדי למנוע בעיות נשימה לאורך האימון, זה צריך להילקח לכל הפחות 2 שעות לפני האימון. אם אתה לוקח montelukast מדי יום, אתה לא צריך לקחת תוספת מינון לפני להתאמן.

משאף Advair מורכב fluticasone כמו גם salmeterol כמו רכיבים אנרגטיים. אלה נעשה שימוש כדי להתמודד עם מחלת ריאות חסימתית מתמשכת וגם אסתמה הסימפונות. Fluticasone הוא סטרואידים דומים להידרוקורטיזון המופק מהבלוטת יותרת הכליה וגם Salmeterol מגיע קורס של ברונכודילטים משחק ארוך.

משאף Advair אינו תרופה הצלה עבור אסתמה הסימפונות. זה מתוכנן לטיפול של אסטמה הסימפונות מתמשך, כמו גם עבור תרופה מתמשכת עבור סימנים.

השפעות שליליות רגילות של ניצול Advair הם הצטננות, כאבי גרון, צרידות, בעיות נשימה, שיעול, מיגרנה, סחרחורת, queasiness, וגם להקיא. 3,4 Salmeterol, בין התרופות באדווייר, יכול ליצור מחיר לב מוגבה, יתר לחץ דם, אי נוחות בחזה, רעד או חרדה.

Albuterol (כמו כן נקרא salbutamol) מנוצל להתמודד עם שריקה וגם חוסר נשימה מופעלות על ידי בעיות נשימה כגון אסתמה הסימפונות. זוהי תרופה מהירה.

מינון מבוסס על הבעיה הקלינית שלך, גיל, משקל, כמו גם פעולה לטיפול. אין להעלות את המינון או להשתמש בתרופה זו באופן קבוע, מבלי להמליץ ​​על אישורים רפואיים. Aluterol מגיע כתרופה (נוזל) כדי לנשום דרך הפה באמצעות נייפולייזר סילון ייחודי (מכשיר שהופך את הרפואה ישר לתוך ערפל כי ניתן לנשום) וגם כמו תרסיס או אבקה לנשום על ידי הפה באמצעות משאף . Albuterol מנהלת סימנים ותסמינים של אסתמה הסימפונות וגם מחלות ריאה אחרות עם זאת לא לרפא אותם. אל תפסיק לעשות שימוש באלבוטרול מבלי לדבר עם הרופא הרפואי שלך. לפני השימוש במשאף אלבוטרול או במטוס סילון בפעם הראשונה, בחנו את הכיוונים שנוצרו אשר מכילים את המשאף או את הנבוליזר.

Albuterol מרחיבה את מסת שריר חלקה כי הגבול את דרכי הנשימה. זה עוזר לפתוח את מעברי האוויר.

Ventolin (albuterol) הוא bronchodilator כי משחרר רקמות שריר במעברים האוויר וגם מעלה את זרימת האוויר אל הריאות. Ventolin HFA מנוצל כדי להתמודד עם או למנוע ברונכוספזם אצל אנשים עם קל יחסית לתקן חסימה בדרכי הנשימה מצב. נשימה Albuterol משמש גם כדי להפסיק פעילות גופנית bronchospasm המושרה.

Symbicort יש תערובת של budesonide וגם formoterol. Symbicort הוא משאף מינון אדום אדום. Budesonide הוא סטרואיד כי lowers נפיחות בגוף. Formoterol הוא bronchodilator כי בעיטות בחזרה מסת השרירים של נשימה על מנת לשפר את הנשימה. Symbicort הוא לשימוש רק אם אסתמה הסימפונות היא רצינית או לא מבוקר היטב על תרופות אחרות אסתמה סימפטומים מתמשכת.

 

Main