Liečba astmy. Informácie a lieky. Inhalátory a pilulky. Albuterol, Ventolin, Advair, Montelukast.

Bronchiálna astma je pretrvávajúce zápalové ochorenie pľúc, ktoré vytvára hyperreaktivitu dýchacích ciest, tvorbu slizníc, ako aj slizničný edém, ktorý spôsobuje relatívne ľahké blokovanie pohybu vzduchu. Dráždivé látky, toxíny vzduchu, zima, fyzická námaha, pevné pachy a tiež lieky prevládajú s náchylnými premennými pri bronchiálnej astme.

Ak si myslíte, že máte bronchiálnu astmu, váš lekár určite získa jednotlivca, ako aj rodinných príslušníkov spolu s analýzou. Niektorí zdravotnícki pracovníci môžu po tom navrhnúť liek na bronchiálnu astmu (zvyčajne inhalátor), požiadať vás, aby ste ho užívali niekoľko týždňov, a potom si dohodnúť návrat, aby ste zistili, či liek minimalizuje príznaky dýchania.

Bronchiálna astma je všeobecne dlhodobý (pretrvávajúci) stav.

Protizápalové steroidné lieky sa každodenne užívajú na zvládnutie astmy priedušiek, ako aj na ochranu pred napadnutím bronchiálnou astmou. Stratégia aktivity vytvorenej pri bronchiálnej astme jednoducho neznižuje riziko, že budete potrebovať prvú pomoc.

Stratégia aktivity pri bronchiálnej astme odhaľuje vašu každodennú terapiu, ako napríklad aký typ liekov sa má užívať a tiež, kedy ich užívať. Vaša stratégia vysvetľuje, ako dlhodobo regulovať bronchiálnu astmu a tiež, ako sa vysporiadať s horšou bronchiálnou astmou alebo štrajkmi.

Bronchiálna astma spôsobuje pravidelne dráždivé látky, ako sú peľ rastlín, alergény, šváby, plesne a plesne, ako aj plesne zvierat.

Účinná terapia citlivej bronchiálnej astmy spočíva v rozpoznávaní a tiež prevencii dráždivých látok, ktoré spôsobujú príznaky, využívaní medikamentóznych liečebných postupov a tiež pri vytváraní núdzovej situácie.

Dýchacie cesty sú trubice, ktoré privádzajú vzduch priamo do pľúc. Jednotlivci, ktorí majú bronchiálnu astmu, majú podráždené dýchacie cesty. Opuch spôsobuje zapálenie dýchacích ciest, ako aj mimoriadne jemné. Vzduchové priechody majú často tendenciu reagovať vysoko na jednotlivé vdychované zlúčeniny. Ak máte bronchiálnu astmu, môžete si vziať aktívnu funkciu pri starostlivosti o chorobu.

Zaobchádzanie so svojím lekárom na riešenie rôznych iných problémov, ktoré môžu brániť pri podávaní bronchiálnej astmy.

Očakávať, že dámy, ktoré majú bronchiálnu astmu požiadavku na riadenie choroby zaručiť veľký prísun kyslíka pre ich deti. Slabá kontrola bronchiálnej astmy zvyšuje nebezpečenstvo preeklampsie, čo je problém, pri ktorom očakávaná žena vytvára v pee hypertenziu, ako aj zdravú bielkovinu.

Počas dýchania vstupuje vzduch s nosom alebo ústami do horných dýchacích ciest, načo sa dostane do priedušnice, ktorá sa potom rozvetvie priamo do 2 veľkých priedušiek, aby sa dostali do pľúc.

Pri bronchiálnej astme sú dýchacie cesty precitlivené, ako aj pohodlne zapálené konkrétnymi spúšťačmi, ktoré sa nazývajú astmatické spúšťače.

Väčšina ľudí s bronchiálnou astmou bude určite mať k dispozícii redukčný inhalátor. Na liečbu vašich príznakov, keď sa konajú, používate redukčný inhalátor. Musia zmierniť vaše znamenia v priebehu niekoľkých minút.

Ak sa pri používaní redukčných a aj preventívnych inhalátorov neriadi Vaša bronchiálna astma, možno budete potrebovať inhalátor, ktorý obsahuje obidva.

Mix inhalátory sa používajú každý deň na pomoc prestať príznaky deje, rovnako ako dať trvalé zmiernenie, ak sa tak stane.

Protizápalové lieky sú jednou z najdôležitejších terapií pre mnoho ľudí s bronchiálnou astmou. Tieto lieky na záchranu života zabraňujú bronchiálnym astmatickým záchvatom a tiež práci tým, že minimalizujú opuchy, ako aj tvorbu slizníc v dýchacích cestách. Z tohto dôvodu sú dýchacie cesty oveľa menej citlivé, ako aj oveľa menej pravdepodobné, že reagujú na spúšťače bronchiálnej astmy a tiež spúšťajú príznaky bronchiálnej astmy.

Inhalátory bronchiálnej astmy sú jednou z najtypickejších a najspoľahlivejších metód na poskytovanie liekov proti bronchiálnej astme do pľúc.

Liečba astmy. Informácie a lieky. Inhalátory a pilulky. Albuterol, Ventolin, Advair, Montelukast.Oba hlavné druhy bronchiálnej astmy lieky sú reduktory a tiež preventíva. Všeobecne sa jedná o inhalátory alebo lichotníky. K dispozícii je navyše preventívny prostriedok, ktorý je tabletovým počítačom, ktorý využívajú niektorí jednotlivci.

Je dôležité, aby ste pochopili, ako užívať lieky a tiež prečo ich užívate. Preskúmajte svoje príznaky a príznaky ako aj kontrolu bronchiálnej astmy so svojím lekárom a tiež spolupracujte na dosiahnutí najlepšej terapie a tiež dávky lieku, aby ste sa uistili, že môžete viesť pravidelný život, neobmedzený znakmi a symptómami bronchiálnej astmy.

Pretože bronchiálna astma vytvára rezistenciu alebo blokádu, ktorá vdychuje vzduch, nazýva sa obštrukčnou chorobou pľúc. Klinický termín pre takéto pľúcne problémy je pretrvávajúci obštrukčný stav pľúc.

Keď sa dýchacie toky skončia zapálením alebo kontamináciou, aktivuje sa napadnutie.

Najlepší spôsob, ako zlepšiť váš problém a tiež žiť svoj život na základe vašich podmienok, je zistiť všetko, čo môžete okolo bronchiálnej astmy, ako aj to, čo môžete urobiť, aby bolo oveľa lepšie.

Lieky proti bolesti, ako aj nesteroidné protizápalové lieky, ako napr. Advil, môžu spôsobiť bronchiálnu astmu, ktorá sa u niektorých ľudí zhorší. Tieto lieky by sa nemali užívať bez vedenia Vašej zdravotnej spoločnosti.

Beclometazón (Beclovent), flutikazón (Flovent, Arnuity), budezonid (Pulmicort) a tiež triamcinolón (Azmacort) sú príkladmi vdychovania kortikosteroidov.

Niektoré lieky na rýchlu úľavu pri bronchiálnej astme pozostávajú z Albuterolu (ProAir HFA, Proventil HFA, Ventolin HFA) Levalbuterol (Xopenex HFA) Metaproterenol Terbutalín.

Preventéri v niektorých prípadoch pozostávajú z druhého lieku spolu s dýchaním kortikosteroidom.

Všetky lieky pozostávajúce zo zodpovedajúcej liečby majú možné nepriaznivé účinky.

Niektoré z týchto inhalátorov sa nazývajú inhalátory s odmeranými dávkami, v ktorých inhalátor sám poháňa liek priamo do pľúc. Rôzne iné inhalátory sú zapnuté ľuďmi, ktorí dýchajú, a tiež sa nazývajú úplne inhalátory suchého prášku alebo inhalátory ovládané dychom. Rôzne druhy inhalátorov môžu fungovať oveľa lepšie pre rôznych ľudí, avšak oba druhy inhalátorov pracujú pre príznaky bronchiálnej astmy a kontrolu príznakov, ak sa používajú správne.

Terapia bronchiálnej astmy sa môže líšiť od inhalátorov po dentálne lieky až po lieky dodávané v nebulizéri alebo dýchacom prístroji. Získať oveľa lepšie pochopenie, ako bronchiálna astma drogy fungujú, a tiež zistiť, o všetkých prírodných bronchiálne astma riešenia spolu s prostriedkami na kontrolu dýchania v dome.

Kúpiť Albuterol online. Objednať generický Singulair (Montelukast). Lacné Ventolin. Nízka cena Proventil.

Pri každom odchode sa lekár rozhodne informovať o príznakoch počas predchádzajúceho mesiaca. Ak vaše príznaky a príznaky bronchiálnej astmy vytvárajú problémy, Váš lekár môže zlepšiť Vašu liečbu. To môže byť nárast množstva denných dávok, modifikácia silnejšieho dávkovania alebo zahrnutie druhého lieku (ešte jeden inhalátor alebo tabletový počítač).

Váš lekár musí tiež preskúmať, či primerane používate svoj inhalátor.

Príznaky bronchiálnej astmy môžu raz za čas vzplanúť, rovnako ako neexistujú žiadne zjavné dôvody. Niektorí jedinci však zistia, že príznaky a symptómy sú zosilnené spúšťačmi, ako je napríklad cvičenie, ako aj peľ rastlín. Tieto body vytvárajú vaše telo na generovanie chemických materiálov nazývaných leukotriény, ktoré vytvárajú opuch. Montelukast (Singulair) pomáha zvládať príznaky a symptómy bronchiálnej astmy tým, že bráni vplyvu týchto leukotriénov. Je to užitočné najmä pre jednotlivcov, ktorých príznaky bronchiálnej astmy sú vyvolané cvičením alebo sezónnymi alergickými reakciami, ako je vysoká teplota sena.

Určite vám ponúkne ešte viac detailov týkajúcich sa montelukastu, ako aj určite vám poskytne úplný zoznam negatívnych účinkov, ktoré by ste mohli mať pri jeho užívaní. Užívajte montelukast, keď sa podáva každý deň, v noci. Dávkovanie pre dospelých je jeden 10 mg tabletový počítač. Montelukast vám určite neposkytne okamžité zmiernenie, ak máte bronchiálny astmatický záchvat. Keď sa montelukast používa na prevenciu dýchacích ťažkostí počas tréningu, mal by sa užívať najmenej 2 hodiny pred tréningom. Ak denne užívate montelukast, nemali by ste užívať ďalšiu dávku pred cvičením.

Advair inhalátor sa skladá z flutikazónu, ako aj salmeterolu ako energetických zložiek. Využívajú sa na liečbu pretrvávajúcej obštrukčnej choroby pľúc a tiež bronchiálnej astmy. Flutikazón je kortikosteroid porovnateľný s hydrokortizónom vyrobeným z nadobličiek a tiež Salmeterol pochádza z priebehu dlhých pôsobiacich bronchodilatátorov.

Inhalátor Advair nie je záchranným liekom na bronchiálnu astmu. Je plánovaná na liečbu perzistujúcej bronchiálnej astmy, ako aj na trvalý nápravu príznakov.

Zvyčajnými negatívnymi účinkami užívania lieku Advair sú nachladnutie, boľavé hrdlo, chrapot, problémy s dýchaním, kašeľ, migréna, točenie hlavy, nevoľnosť a tiež zvracanie. 3,4 Salmeterol, medzi liekmi v lieku Advair, môže vytvoriť zvýšenú cenu srdca, hypertenziu, nepríjemné pocity v prsníkoch, chvenie alebo úzkosť.

Albuterol (tiež nazývaný salbutamol) sa používa na riešenie syčania a tiež nedostatku dychu vyvolaného dýchacími ťažkosťami, ako je bronchiálna astma. Je to liek na rýchlu pomoc.

Dávka je založená na Vašom klinickom probléme, veku, hmotnosti, ako aj účinku na liečbu. Nezvyšujte dávkovanie alebo nepoužívajte tento liek pravidelne, ako sa odporúča bez povolenia vášho lekára. Albuterol prichádza ako liek (tekutina) na dýchanie ústami s použitím unikátneho tryskového nebulizéra (zariadenie, ktoré transformuje liek priamo na zákal, ktorý môže byť vdýchnutý) a tiež ako aerosól alebo prášok na dýchanie ústami s použitím inhalátora , Albuterol zvláda prejavy a príznaky bronchiálnej astmy a tiež rôzne iné ochorenia pľúc ich však nevyliečia. Nepoužívajte prestať používať albuterol bez rozprávania so svojím lekárom. Predtým, ako prvýkrát využijete inhalátor albuterol alebo prúdový nebulizér, preskúmajte vytvorené smery, ktoré obsahujú inhalátor alebo nebulizér.

Albuterol rozvíja hladkú svalovú hmotu, ktorá ohraničuje dýchacie cesty. To pomáha otvoriť priechody vzduchu.

Ventolin (albuterol) je bronchodilatátor, ktorý rozvíja svalové tkanivá v dýchacích cestách a tiež zvyšuje cirkuláciu vzduchu do pľúc. Ventolin HFA sa používa na liečbu alebo prevenciu bronchospazmu u jedincov s relatívne ľahkou fixáciou obštrukčného stavu dýchacích ciest. Albuterolové dýchanie sa tiež používa na zastavenie cvičenia vyvolaného bronchospazmu.

Symbicort obsahuje zmes budezonidu a formoterolu. Symbicort je červený dávkovací inhalátor. Budesonid je steroid, ktorý znižuje opuchy v tele. Formoterol je bronchodilatačný prípravok, ktorý vracia svalovú hmotu do dýchacích ciest, čím podporuje dýchanie. Symbicort je určený na použitie, len ak je bronchiálna astma závažná alebo nie je dobre kontrolovaná rôznymi inými liekmi na bronchiálnu astmu.

 

Main